Türkiye’nin ilan ve alışverişte ilk adresi sahibinden.com, 2000 yılında çıktığı yolda, o günden bu yana en büyük elektronik ticaret ve ilan platformlarından birisi olma özelliğini özenle korudu. Geçtiğimiz günlerde, S-Param Güvende hizmetini hayata geçiren şirket, pek çok yeniliği birleştirerek kullanıcılarına alışveriş deneyimlerini daha da güvenilir hale getirme noktasında bir adım daha attı. 21 yıldır elde ettiği bilgi ve deneyimleri tamamlayıcı hizmetlerle kullanıcılara sunmak için kesintisiz çalışan şirketin CEO’su Burak Ertaş sorularımızı yanıtladı.

Geçtiğimiz günlerde, ikinci el ve sıfır alışveriş kategorisinde yer alan ürünlerin güvenli ve kolay bir şekilde alınıp satılmasına imkân tanıyan S-Param Güvende hizmetini hayata geçirdiniz. Bu hizmetinizin içeriği hakkında bilgiler alabilir miyiz?

“S-Param Güvende” ikinci el alışverişte kullanıcılarımızın ihtiyaç duyduğunu gözlemlediğimiz ve bunun üzerine geliştirdiğimiz bir hizmet. Bu hizmeti hayata geçirirken AR-GE ekibimizin geliştirdiği teknoloji altyapımızdan ve güvenilir iş ortaklarımızdan güç aldık. Kullanıcıların alışveriş deneyimini daha güvenli hale getiren hizmetimiz, taksitli ödemeden kolay iadeye kadar pek çok yeniliği birleştirerek, tek noktadan ulaşılabilir hale getiriyor. sahibinden.com‘da güvenli bir süreç yaşanması önceliğimiz. Hem uzaktan hem de yüz yüze alışverişte kullanıcılarımıza güvenilir, kolay ve konforlu bir alışveriş deneyimi sağlamayı hedefliyoruz.

Değerli okuyucumuz,

Bu haberin detayını Business Türkiye dergisinde bulabilirsiniz.